Të gjitha kategoritë
EN

PRODUKTET TONA

rreth nesh

Changsha Enlighten Technology Co., Ltd u ngarkua në Zonën Qendrore të Tregtisë së Lirë Changsha, kryeqyteti i provincës Hunan, ne kemi mbi 15 vjet përvojë në R&D të ndriçimit, prodhim, testim dhe kontroll të cilësisë.

Kryesisht prodhojmë dritë LED të murit të brendshëm dhe të jashtëm, dritë LED neon, dritë LED tavani, dritë LED të montuar në sipërfaqe, dritë LED nëntokësore, dritë LED kopshti, dritë postare LED, llambë dekorimi të brendshëm, pajisje të jashtme, produkte të personalizuara, etj. Të gjitha produktet janë Çertifikuar CE dhe ROHS.

Lexo më shumë

SHËRBIMI

Kategoritë e nxehta