Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>LED dritë mur

-7 1-XNUMX
-7 2-XNUMX
-7 3-XNUMX
-7 4-XNUMX
Kopsht me dritë të ngrohtë me shumicë i papërshkueshëm nga uji lart dhe poshtë dritë dekorimi i jashtëm llambë muri dritë muri LED
Kopsht me dritë të ngrohtë me shumicë i papërshkueshëm nga uji lart dhe poshtë dritë dekorimi i jashtëm llambë muri dritë muri LED
Kopsht me dritë të ngrohtë me shumicë i papërshkueshëm nga uji lart dhe poshtë dritë dekorimi i jashtëm llambë muri dritë muri LED
Kopsht me dritë të ngrohtë me shumicë i papërshkueshëm nga uji lart dhe poshtë dritë dekorimi i jashtëm llambë muri dritë muri LED

Kopsht me dritë të ngrohtë me shumicë i papërshkueshëm nga uji lart dhe poshtë dritë dekorimi i jashtëm llambë muri dritë muri LED


Emri i produktit:

LED dritë mur

Numri Modeli:

ELT-W108, ELT-W109

materiali:

Alumin + PMMC

Certifikim:

CE, ROHS, ERP, IP54

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

●Dizajni modern: Aliazh alumini me cilësi të lartë me mbulesë PMMC, dizajn elegant dhe stil i thjeshtë, mund të përputhet lehtësisht me dekorime të tjera, në përputhje me estetikën bashkëkohore.

●LED që kursen fuqi dhe qëndrueshmëri: Tension: AC 200V-240V. Përmasat: 120 x 75 x 70 mm. Çipa LED me cilësi të lartë.

●I përshtatshëm për përdorim në natyrë: Dizajni IP54, i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri, mund të përballet lehtësisht me të gjitha llojet e motit të zakonshëm.

●Cilësi dhe shërbim i lartë: Certifikata CE, ROHS, ERP, IP54 dhe 2 vjet garanci. Çfarëdo problemi të kësaj drite të jashtme, ju lutemi mos hezitoni të kontaktoni shërbimin tonë të klientit, ne do ta rregullojmë atë sa më shpejt të jetë e mundur.

-7 4-XNUMX

Aplikimet:

Përdorimi i gjerë: Perfekt në ambiente të jashtme dhe të brendshme për hotele, dyqane, oborre, porta, veranda, terren, kopsht, shteg, shesh, mur shkallësh, banjë, dhomë gjumi, dhomë ndenjeje, zyra.

-7 3-XNUMX

Detajet e shpejta

Temperatura e ngjyrave (CCT): 2700K-6500K
Burimi i dritës:LED
CRI (Ra>):80
Style:

modern drita e udhëhequr nga muri

Tensioni i hyrjes (V):

200V-240V 50Hz

wattage:4W / 8W
Lumeni i llambës:240lm / 480lm
Vlerësimi IP:IP54
materiali:

Trupi i derdhur prej alumini + PMMC

Garanci (Viti):2-Year
Temperatura e punës (°C):-20 ° C-- + 45 ° C 
Aplikacion:Shtëpi / Hoteli / Salla e ndenjes / Ballkoni / Patio / Korridori

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM

Kategoritë e nxehta