Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita Diellore LED

-5 3-XNUMX
-5 1-XNUMX
-5 2-XNUMX
Sensori i jashtëm i ngrohtë me panel diellor të bardhë led dritat led sistem drite me energji diellore me mur për shtëpinë e shtëpisë në natyrë
Sensori i jashtëm i ngrohtë me panel diellor të bardhë led dritat led sistem drite me energji diellore me mur për shtëpinë e shtëpisë në natyrë
Sensori i jashtëm i ngrohtë me panel diellor të bardhë led dritat led sistem drite me energji diellore me mur për shtëpinë e shtëpisë në natyrë

Sensori i jashtëm i ngrohtë me panel diellor të bardhë led dritat led sistem drite me energji diellore me mur për shtëpinë e shtëpisë në natyrë


Emri i produktit:

Drita Diellore LED

Numri Modeli:

ELT-S168WS

materiali:

ABS + PC

Certifikim:

CE, ROHS, EMC, IP44

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

●Dizajn unik dhe kursim i energjisë: Dritat e rrugës diellore me modele unike dhe të shkëlqyera. Ky shkëlqim i bukur është i përsosur për dekorimin e shtegut, oborrit, kopshtit, oborrit dhe vendkalimit tuaj. Dritat diellore kanë panele diellore me konvertim të lartë për të siguruar karikim të shpejtë dhe ndriçim afatgjatë, duke kursyer energji dhe zero fatura të energjisë elektrike gjatë gjithë vitit.

●Përmirësoni panelet diellore dhe kursimin e energjisë: Dritat e ngrohta të bardha të rrugës diellore LED të fuqizuara nga dielli janë ndriçimi i përsosur dekorativ i jashtëm dhe nuk kërkohet energji elektrike. Thithni rrezet e diellit për t'u ngarkuar, dritat diellore të kopshtit të ngarkuara nga rrezet e diellit direkte për 8 orë mund të ofrojnë 4 deri në 20 orë ndriçim. Dritat e jashtme me energji diellore ndizen automatikisht gjatë natës dhe fiken në agim

●IP44 I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga moti: Dritat tona të shtigjeve të peizazhit të bëra me trup plastik miqësor ndaj mjedisit dhe panele silikoni me një kristal të pastër opal ose PC me hije të pastër 1W, duke siguruar qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri më të mirë dhe mund të parandalojnë në mënyrë efektive korrozionin dhe ndryshkun. Me vlerësimin e papërshkueshëm nga uji IP44, mund të përballojë të gjitha llojet e motit në natyrë në stinë të ndryshme, nuk shqetësoheni për ekspozimin e dritës ndaj shiut ose borës.

●Ndezja/Fikja automatike dhe ndriçimi për një kohë të gjatë: Dritat diellore të jashtme mund të ndizen automatikisht në muzg dhe të fiken në agim. Ato janë të integruara me bateri Li-jon 3.7V 18650 1500mAh. I nevojiten vetëm 8 orë për t'u karikuar plotësisht dhe ofron 4-20 orë kohë pune për të plotësuar nevojat e ndriçimit të natës.

●Instalohet lehtësisht: The Dritë diellore LED mund të instalohet duke përdorur vida zgjerimi dhe vida vetë-përgjimi.


-5 3-XNUMX

Aplikimet:
Këto drita të oborrit të jashtëm mund të përdoren për shtigje, rrugë, oborr spanjol, kopsht, shtretër lule, peizazhe dhe lëndinë. Këto drita trotuari mund ta dekorojnë shtëpinë tuaj më të bukur dhe më të ngrohtë. (Shënim: Paneli diellor nuk duhet të mbulohet nga asnjë objekt i huaj gjatë karikimit, përndryshe do të bëjë që paneli diellor të dështojë të karikojë)

Detajet e shpejta
Temperatura e ngjyrave (CCT): 3000K / 4000K / 65000K
Burimi i dritës:LED
Furnizimi me energji elektrike:Diellor
Tensioni i hyrjes (V):3.7V
Fluksi Ndriçues i llambës (lm):200lm
CRI (Ra>):80
Këndi i rrezes (°):110
materiali:ABS + PC
Bateri e ringarkueshme:Li-ion
Temperatura e Punës (℃): -20°-/+50
Garanci (Viti):1-Year
Lloji:kopsht në natyrë udhëhequr nga dielli dritat e murit
Shërbimi:OEM / ODM
Aplikacion:Rrugë / Kopsht / Park / Shesh / Rrugë / Shteg

Modaliteti i ndërprerës PIR
Bateri 3.7V 1500mAh dhe 32LED 3W 3000k/4000K/6500K temperatura ngjyrash

测试方式 副本

HETIM

Kategoritë e nxehta