Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita LED e Bulkhead & Drita e Tavanit

-3 1-XNUMX
-3 2-XNUMX
-3 3-XNUMX
-3 4-XNUMX
E27 në natyrë IP44 ovale të rrumbullakët me lagështi të fortë, dritë tavani 60W 100W llambë me mur të montuar në mur
E27 në natyrë IP44 ovale të rrumbullakët me lagështi të fortë, dritë tavani 60W 100W llambë me mur të montuar në mur
E27 në natyrë IP44 ovale të rrumbullakët me lagështi të fortë, dritë tavani 60W 100W llambë me mur të montuar në mur
E27 në natyrë IP44 ovale të rrumbullakët me lagështi të fortë, dritë tavani 60W 100W llambë me mur të montuar në mur

E27 në natyrë IP44 ovale të rrumbullakët me lagështi të fortë, dritë tavani 60W 100W llambë me mur të montuar në mur


Emri i produktit:

E27 Drita kryesore

Numri Modeli:

ELT-G171L/G171S

materiali:

Alumini & Xhami ose PP + Xham

Certifikim:

CE, ROHS, IP44

Details paketimit:

Kuti e brendshme + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

1. Drita muri për përdorim të jashtëm, e rrumbullakët dhe elips
2. Trupi dhe mbajtësja e montimit të bërë nga alumini që derdhet.
3. Difuzor xhami i ngrirë me cilësi të lartë.
4. Rondelë gome silikoni i papërshkueshëm nga uji dhe i qëndrueshëm.
5. I sigurt dhe i papërshkueshëm nga uji, siguron jetë më të gjatë.
6. Burimi i dritës: mbajtëse llambë E27
7. Lloji i ndriçimit: LED, kursim energjie, inkandeshente.

-3 1-XNUMX

-3 2-XNUMX

Aplikimet:

Ideale për kabina të brendshme, bodrume, depo dhe papafingo, si dhe për hyrje të jashtme, korridor, ballkon, shkallë, shteg dhe mur oborr - të gjitha llojet e vendeve të thata, të lagështa dhe të lagështa.

应用

Detajet e shpejta
Tensioni i hyrjes (V):AC 220-240V 50Hz/60Hz
Burimi i dritës:mbajtëse llambash E27.
materiali:Alumini dhe xhami i derdhur ose PP + Xham
Vlerësimi IP:IP44
Power:60W, 100W
Ngjyra:E zezë, e bardhë, gri.
Lloji:E27 Drita ovale e rrumbullakët e pjesës mbrojtëse
Garanci (Viti):2-Year
Përdorimi:Brenda ╲jashtë ╲ vilë ╲ shtëpi ╲kampus

Trupi është bërë prej alumini të derdhur me bazë, i lehtë dhe i fortë.
Spërkatja elektrostatike përdoret në sipërfaqen e dritës për ta bërë atë rezistente ndaj ndryshkut.
Ne përdorim xhami transparent me rezistencë të lartë në llambë në mënyrë që drita të jetë më e ndritshme.
Drita është e mbyllur me gomë silikoni të termostabilitetit, pus i papërshkueshëm nga uji.

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM

Kategoritë e nxehta