Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Drita e baterisë LED

主图1-2
主图1-3
主图1-4
1638329285391049
Nice Shape Mini Femije Drita nate Led 4 LED Push Drita me Imazh vizatimor
Nice Shape Mini Femije Drita nate Led 4 LED Push Drita me Imazh vizatimor
Nice Shape Mini Femije Drita nate Led 4 LED Push Drita me Imazh vizatimor
Nice Shape Mini Femije Drita nate Led 4 LED Push Drita me Imazh vizatimor

Nice Shape Mini Femije Drita nate Led 4 LED Push Drita me Imazh vizatimor


Emri i produktit:

Dritë nate me sensor LED, dritë baterie LED

Numri Modeli:

ELT-PN108

materiali:

ABS + PS

Certifikim:

CE, ROHS

Details paketimit:

Kartë blister + kuti kartoni

Vendi i origjinës:

Kinë

HETIM
Përshkrim

1. Dizajni i lezetshëm me ngjyra e bën atë të përshtatshëm për përdorim të fëmijëve ose dhomës së bebeve.
2. Është shumë i lehtë, kështu që mund të ngjitet kudo, si dollap, gjoks, makinë, korridor, korridor.
3. Lehtë për t'u instaluar: Duhet vetëm një shtrirje e dyfishtë në shpinë.
4. Wireless: Mundësohet nga 4 bateri AA, nuk ka nevojë të ndërtoni qark për të.
5. Zgjedhja më e mirë për aktivitetin e kompanisë, festën, përvjetorin, dekorimin e barërave të këqija.


Aplikimet:

I përshtatshëm për ndriçim brenda makinës, dollapëve, dhomës së gjumit, kuzhinës, dollapëve dhe kudo që ka nevojë për dritë shtesë.

Aplikimi场景图1-5

Detajet e shpejta
Burimi i dritës:LED
Ngjyra e Lehta:Whtie
Burimi i energjisë:Bateri 4 * AA
Ngjyra:Si për pantone
materiali:ABS + PS
Size:14 14 * * 5CM
Funksioni:Aktivizoni/FIKUR duke shtypur lart
Certifikim:CE, ROHS
Garanci (Viti):(Viti): 1-Vit
Stili:4LED PUSH DRITË ME IMAZH KIRIKATUROR
Aplikacion:Brendshme, dhoma gjumi, dekorim,

Kontrolli i cilësisë:

1 方式 副本

HETIM

Kategoritë e nxehta